Szyna natynkowa CTLS RECESSED TRACK 3 CIRCUIT 1M IP20 kolor czarny Nowodvorski 8692
189,00 zł
Kup taniej, wpisz kod rabatowy: RABAT10
Szyna natynkowa CTLS RECESSED TRACK 3 CIRCUIT 1M IP20 kolor czarny Nowodvorski 8692
Opis produktu
| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Ilość sekcji świetlnych | 0 |
| IP | IP20 |
| Uwagi | Wykończenie szyny - mat. |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 5.6 cm |
| Długość | 100 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
Informacje techniczne
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Waga netto | 0,94 kg |
| Waga brutto | 0,99 kg |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 5,5 cm |
| Długość opakowania | 101 cm |
| Objętość opakowania | 1.94 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_8692 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | czarny |
| Klasa szczelności | IP20 |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii








































































































