Złoto-czarny Winchester z 1866 roku Denix 1140L - replika

Repliki broni Karabiny i strzelby Wszystko dla kowboja Złoto-czarny Winchester z 1866 roku Denix 1140L - replika
DENIX Hiszpania
Produkt dostępny
dostawa 72h
Koszt wysyłki 20zł
515,00 zł
Nowa replika Winchestera z 1866 roku, w popularnej wersji bez zdobień. Jest to z pewnością najsłynniejszy karabin O. F. Winchestera. Produkowany w różnych długościach i innych pojemnościach magazynku, nawet w wersjach na zamówienia, zdobył ogromną popularność wśród myśliwych, kowbojów i osadników. Doskonale nadawał się do walki i polowania na średnią zwierzynę.
Replika jest wykonana ze stopu ZnAl w kolorze złoto-czarnym Posiada sprawny mechanizm dźwigniowy, dzięki czemu można po przeładowaniu oddać tzw. suchy strzał. Na lufie umieszczono ruchomy celownik, regulowany w pionie i za pomocą mosiężnej spinki w poziomie. Łoże i kolbę wykonano z bejcowanego na brąz drewna. Replika posiada działającą blokadę dźwigni - obrotowy skobel po przekręceniu o 90' skutecznie blokuje ramię. Winchester w tym modelu nie posiada pokrywy zamka, boczne ściany zamka i kurek wykonane zostały bez zdobień dzięki czemu replika nabiera surowości i realistycznego wyglądu.
Wymiary:
  • waga: 2,7 kg
  • długość: 97,5 cm
  • wysokość: 16 cm
  • grubość: 3,7 cm
Replika wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych, ani możliwości przeróbki na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).
Więcej informacji
SKU 1140L
Producent DENIX Hiszpania
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Złoto-czarny Winchester z 1866 roku Denix 1140L - replika
Twoja ocena