| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Ilość sekcji świetlnych | 0 |
| IP | IP20 |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Miedź |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Szerokość | 5.6 cm |
| Długość | 11.2 cm |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Waga netto | 0,09 kg |
| Waga brutto | 0,09 kg |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |
| Objętość opakowania | 0.42 dm³ |