Klosz CAMELEON FOURTY S kolor jasny szary Nowodvorski 11216
79,00 zł
Klosz CAMELEON FOURTY S kolor jasny szary Nowodvorski 11216
Opis produktu
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE GU10/max 10W only LED |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Silk gray |
Wymiary
| Wysokość | 12.3 cm |
| Szerokość | 4 cm |
Informacje techniczne
| Waga netto | 0.08 kg |
| Waga brutto | 0.082 kg |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Szerokość opakowania | 5.5 cm |
| Długość opakowania | 5.5 cm |
| Objętość opakowania | 0.42 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_11216 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii



























































































