CAMELEON ZENITH L kolor sage green Nowodvorski 11497
299,00 zł
CAMELEON ZENITH L kolor sage green Nowodvorski 11497
Opis produktu
| Zastosuj z | CAMELEON CABLE GU10/max 10W only LED |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Sage green |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Jadalnia |
Wymiary
| Wysokość | 34.4 cm |
| Szerokość | 50 cm |
Informacje techniczne
| Waga netto | 1.63 kg |
| Waga brutto | 2.95 kg |
| Wysokość opakowania | 43 cm |
| Szerokość opakowania | 53 cm |
| Długość opakowania | 53 cm |
| Objętość opakowania | 120.78 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_11497 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Dominujący kolor lampy | zielony |
| Materiał | metal |
| Kolor | zielony |
| Klosz | metalowy |
| Wysokość (cm) | 34,4 |
| Średnica (cm) | 50 |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii



























































































