Akcesorium WATERPROOF CONNECTOR IP68 kolor Nowodvorski 8845
21,90 zł
Akcesorium WATERPROOF CONNECTOR IP68 kolor Nowodvorski 8845
Opis produktu
| IP | IP68 |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PA |
| Pomieszczenie | Ogród |
Wymiary
| Szerokość | 2.5 cm |
| Długość | 7.5 cm |
Informacje techniczne
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~450 V |
| Waga netto | 0,025 kg |
| Waga brutto | 0,09 kg |
| Wysokość opakowania | 4 cm |
| Szerokość opakowania | 10 cm |
| Długość opakowania | 15 cm |
| Objętość opakowania | 0.6 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_8845 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | czarny |
| Klasa szczelności | IP68 |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii



























































































