Akcesorium MICROWAVE SENSOR IP20 kolor Nowodvorski 8821
79,00 zł
Akcesorium MICROWAVE SENSOR IP20 kolor Nowodvorski 8821
Opis produktu
| IP | IP20 |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
Wymiary
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 4 cm |
Informacje techniczne
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Waga netto | 0,06 kg |
| Waga brutto | 0,08 kg |
| Wysokość opakowania | 37 cm |
| Szerokość opakowania | 9,5 cm |
| Długość opakowania | 10 cm |
| Objętość opakowania | 3.52 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_8821 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | biały |
| Klasa szczelności | IP20 |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii



























































































