Akcesorium CTLS RECESSED POWER FLEX CONNECTOR BL IP20 kolor czarny Nowodvorski 8677
99,00 zł
Akcesorium CTLS RECESSED POWER FLEX CONNECTOR BL IP20 kolor czarny Nowodvorski 8677
Opis produktu
| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Ilość sekcji świetlnych | 0 |
| IP | IP20 |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Miedź |
| Kolor wiodący | Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 5.6 cm |
| Długość | 30.5 cm |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
Informacje techniczne
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Waga netto | 0,15 kg |
| Waga brutto | 0,15 kg |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 5,5 cm |
| Długość opakowania | 20 cm |
| Objętość opakowania | 0.39 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_8677 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | czarny |
| Klasa szczelności | IP20 |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii








































































































