Akcesorium CTLS RECESSED FIXING SET kolor inny Nowodvorski 8306
7,90 zł
Akcesorium CTLS RECESSED FIXING SET kolor inny Nowodvorski 8306
Opis produktu
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Ilość sekcji świetlnych | 0 |
| Zastosuj z | Do systemu CTLS Profile Track |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Stal |
| Kolor wiodący | Inny |
Wymiary
| Szerokość | 7.9 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
Informacje techniczne
| Waga netto | 0,25 kg |
| Waga brutto | 0,26 kg |
| SKU | NOWODVORSKI_8306 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | satyna nikiel (alu) |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii






















































































































