Akcesorium CTLS RECESSED DEAD END CAP kolor czarny Nowodvorski 8687
9,50 zł
Akcesorium CTLS RECESSED DEAD END CAP kolor czarny Nowodvorski 8687
Opis produktu
| Ilość punktów świetlnych | 0 |
| Ilość sekcji świetlnych | 0 |
Styl, materiały, kolorystyka
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 5.6 cm |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
Informacje techniczne
| Waga netto | 0,007 kg |
| Waga brutto | 0,010 kg |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 6 cm |
| Długość opakowania | 7 cm |
| Objętość opakowania | 0.15 dm³ |
| SKU | NOWODVORSKI_8687 |
|---|---|
| Producent | NOWODVORSKI |
| Dominujący kolor lampy | czarny |
Napisz własną recenzję
Polecamy produkty z tej samej kategorii








































































































