KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Karabin rewolwerowy piechoty USA 1850r. DENIX 1188

Dostępność: termin realizacji 1 - 7 dni
Cena: 460,00 PLN


Karabin rewolwerowy piechoty USA 1850r. DENIX 1188

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania
Replika strzelby Colt Root Infantry - karabinka rewolwerowego piechoty z 1850 r. Replika, podobnie jak pozostałe, została odlana z lekkiego stopu: cynku i aluminium. Drewno użyte w prezentowanej broni to odpowiednik polskiej sosny, z widocznym usłojeniem, pobejcowane, precyzyjnie dopasowane do metalowych części. Możliwość oddania tzw suchego strzału. Colt posiada obrotowy bęben z sześcioma komorami nabojowymi. Bęben można obrócić bezpośrednio - zostawiając kurek na pierwszym progu, lub obracany jest automatycznie przez mechanizm podczas napinania kurka. Pod lufą umieszczono ruchomy klin - dźwignię zakończoną tłokiem. Można ją bez problemu wsuwać i wysuwać do komór bębna. Demontaż bębna jest niemożliwy - oś bębna jest niezdejmowalna zaś ozdobny uchwyt służący do jej wysuwania został zaznaczony w odlewie.

Wymiary:
  • waga: 2,560 kg
  • długość: 112,5 cm
  • wysokość od spodu kolby do kurka: 18,5 cm
  • grubość: 5,2 cm
Dobra jakość wykonania repliki, wizualnie i mechanicznie bez zarzutu. Piękna, kultowa broń. Właściciel tego cacka będzie miał podwójną satysfakcję, po pierwsze, będzie miał broń nietuzinkową, po drugie, jeśli czytał w młodości Karola Maya, to będzie mógł się poczuć jak Old Shatterhand.

Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/strzelba-colt-root-infantry-denix-1188.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2010 Uzytkownicy online: 404